Commerce Printful (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: view
ar: عرض

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: node
ar: عقدة

en: Order
ar: الترتيب

en: The content type %name has been updated.
ar: تم تحديث نوع المحتوى %name.

en: The content type %name has been added.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: Added content type %name.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.
