Commerce Printful (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: view
de: Ansicht

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Product ID
de: Produkt-ID

en: node
de: Beitrag

en: Order
de: Reihenfolge

en: API key
de: API-Key

en: Vertically
de: Senkrecht

en: Horizontally
de: Waagerecht

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.

en: Placement
de: Platzierung

en: The content type %name has been updated.
de: Der Inhaltstyp %name wurde aktualisiert.

en: The content type %name has been added.
de: Der Inhaltstyp %name wurde hinzugefügt.

en: Added content type %name.
de: Inhaltstyp %name erstellt.

en: Connection
de: Verbindung

en: Apply changes
de: Änderungen übernehmen

en: Sales tax
de: Umsatzsteuer

en: Shipping service
de: Versandart

en: Stretch
de: Strecken
