Commerce Printful (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: node
ne: नोड
