Commerce Product Bundle (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Amount
lt: Suma

en: Select a product
lt: Pasirinkite prekę

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
lt: %title jau <a href="!cart-url">Jūsų krepšelyje</a>.
