Commerce Product Bundle (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Amount
ar: المبلغ

en: Order
ar: الترتيب

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
ar: تمت إضافة %title إلى <a href="!cart-url">سلتك</a>.
