Commerce Profile (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (113 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: Login
lt: Prisijungti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Move
lt: Perkelti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Email
lt: El. paštas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Normal
lt: Normalus

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Price
lt: Kaina

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: White
lt: Baltas

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Product
lt: Prekė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Menus
lt: Meniu

en: Float
lt: Kintantis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Hide
lt: Slėpti

en: file system
lt: Failų sistema

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Rating
lt: Reitingas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Dark
lt: Tamsiai

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis
