Commerce Profile (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (65 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Normal
ne: साधारण

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Menus
ne: मेनु

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना

en: Latin
ne: लातिन

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
