Commerce Profile (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل
