Commerce Profile (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Text formats
az: Mətn formatları

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
