Commerce RBS Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Time
ar: الوقت

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Attributes
ar: سمات

en: Order
ar: الترتيب

en: Approved
ar: معتمد

en: minutes
ar: دقائق

en: Reversed
ar: معكوس

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Sum
ar: المجموع
