Commerce RBS Payment (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Password
ja: パスワード

en: Time
ja: 時間

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Extra
ja: 拡張

en: Attributes
ja: 属性

en: Order
ja: オーダー

en: Approved
ja: 承認済み

en: Declined
ja: 拒否

en: seconds
ja: 秒

en: minutes
ja: 分

en: Production
ja: 運用中

en: Reversed
ja: リバースされた

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Testing
ja: テスト

en: Sum
ja: 合計

en: Status code
ja: 状態コード
