Commerce RBS Payment (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: view
he: צפיה

en: Password
he: סיסמה

en: Time
he: זמן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Order
he: סידור

en: Approved
he: מאושר

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Sum
he: סְכוּם
