Commerce Registry (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Products
ar: المنتجات
