Commerce Registry (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Private
fa: خصوصی

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Public
fa: عمومی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Products
fa: محصولات
