Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Users
gl: Usuarios

en: Date created
gl: Data de creación

en: Products
gl: Produtos

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce
