Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Roles
he: תפקידים

en: Users
he: חברי האתר

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Products
he: מוצרים
