Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է
