Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Private
ro: Privat

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Roles
ro: Roluri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Date created
ro: Dată creată

en: Products
ro: Produse
