Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Private
ru: Приватный

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Roles
ru: Роли

en: Users
ru: Пользователи

en: Date created
ru: Дата создания

en: Products
ru: Товары

en: Commerce Product
ru: Commerce Товар
