Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
