Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Private
tr: Özel

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Roles
tr: Roller

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Products
tr: Ürünler
