Commerce Registry (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
