Commerce Saferpay (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Domain
de: Domäne

en: Amount
de: Betrag

en: Invoice
de: Rechnung

en: Expiration
de: Läuft ab nach

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Card owner
de: Kreditkarten-Inhaber

en: Card number
de: Kreditkarten-Nummer

en: Payment failed: @message
de: Zahlung fehlgeschlagen: @message

en: Account ID
de: Konto-ID

en: Security code
de: Sicherheits-Code

en: Proceed with payment
de: Zahlung fortsetzen

en: Notification email address
de: E-Mail-Adresse für Benachrichtigungen
