Commerce Saferpay (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Amount
tr: Miktar

en: Invoice
tr: Fatura

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Card owner
tr: Kart sahibi

en: Card number
tr: Kart numarası
