Commerce Saferpay (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Amount
hu: Összeg

en: Invoice
hu: Számla

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Card owner
hu: Kártya tulajdonosa

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Payment failed: @message
hu: Sikertelen fizetés: @message

en: Security code
hu: Biztonsági kód

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: Successfully completed the payment.
hu: A fizetés sikeresen megtörtént.

en: Failed to complete payment.
hu: A fizetés sikertelen volt.

en: Notification email address
hu: Értesítési e-mail cím
