Commerce Saferpay (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Domain
ja: ドメイン

en: Amount
ja: 量

en: Invoice
ja: 請求書

en: Expiration
ja: 有効期限

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Visa
ja: VISA

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Card owner
ja: カード所有者

en: Card number
ja: カード番号

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Notification email address
ja: 通知メールアドレス
