Commerce Shipping (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: more
nl: meer

en: Currency
nl: Valuta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Name
nl: Naam

en: Total
nl: Totaal

en: All
nl: Alle

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Shipping
nl: Verzending

en: Apply
nl: Toepassen

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Line Item
nl: Factuurregel

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Shipping label
nl: Verzendingslabel

en: You must enter a name two or more characters long.
nl: Geef een naam van minimaal twee tekens op.

en: Asc
nl: Oplopend

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
nl: Bestelling

en: Select available shipping methods for an order
nl: Selecteer de beschikbare verzendingswijzen voor een bestelling

en: Commerce - shipping
nl: Commerce - Shipping

en: Administer shippings
nl: Verzendingen beheren

en: Add shipping
nl: Verzending toevoegen
