Commerce Shipping (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: Order
gl: Orde

en: Any
gl: Calquera

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name

en: This is a demonstration field coded to fail validation for single character values.
gl: Campo de exemplo programado para fallar na validación de valores dun carácter.

en: Configure rule
gl: Configurar regra
