Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (58 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: view
ar: عرض

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Total
ar: المجموع

en: Please contact the site administrator.
ar: من فضلك راجع إداري الموقع.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Filter by
ar: تصفية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: France
ar: فرنسا

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Installed
ar: مثبت

en: Orders
ar: الطلبات

en: disable
ar: تعطيل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Administrator
ar: مدير

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Line Item
ar: عنصر السطر

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: - All -
ar: - الكل -

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
ar: الترميز '%s' غير مدعوم. من فضلك ركب iconv‏، GNU recode، أو مقاطع الأحرف متعددة البايتات (mbstring) في بي.إتش.بي.

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
