Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (33 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: enable
gu: સક્રિય

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: All
gu: બધા

en: php
gu: પીએચપી

en: City
gu: શહેર

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
