Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (68 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: view
he: צפיה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Total
he: סך הכל

en: Please contact the site administrator.
he: צור קשר עם מנהל האתר.

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: php
he: PHP

en: Customer
he: לקוח

en: Desc
he: יורד

en: Filter by
he: סינון לפי

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Belgium
he: בלגיה

en: France
he: צרפת

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Installed
he: מותקן

en: Orders
he: הזמנות

en: disable
he: השבתה

en: Apply
he: החל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Administrator
he: מנהל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Line Item
he: פריט שורה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
he: קידוד %s לא נתמך. אנא התקינו את התכנה iconv, gnu recode או mbstring עבור שפת PHP.

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר

en: Shipping information
he: מידע משלוחים

en: Shipping service
he: שירות משלוח
