Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը
