Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Total
lt: Iš viso

en: Please contact the site administrator.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Customer
lt: Klientas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Belgium
lt: Belgija

en: France
lt: Prancūzija

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Orders
lt: Užsakymai

en: disable
lt: išjungti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lt: Nepalaikomas kodavimas %s. Prašome įdiegti iconv, GNU recode ar mbstring  PHP.

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija
