Commerce So Colissimo Flexibility (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: view
az: görünüş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Belgium
az: Belçika

en: France
az: Fransa

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
