Commerce Stamps.com (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Length
ar: الطول

en: Total
ar: المجموع

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Address
ar: العنوان

en: Order
ar: الترتيب

en: Testing
ar: جار الاختبار
