Commerce Stamps.com (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Length
da: Længde

en: Total
da: I alt

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Address
da: Adresse

en: Order
da: Rækkefølge

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: City
da: By

en: Production
da: Produktion

en: Testing
da: Test

en: Select
da: Vælg

en: Rate
da: Bedøm

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Package
da: Pakke

en: Package type
da: Pakketype

en: Calculate
da: Beregn

en: Shipping cost
da: Forsendelsesomkostninger

en: Commerce (shipping)
da: Commerce (forsendelse)
