Commerce Stamps.com (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Weight
hu: Súly

en: Length
hu: Hosszúság

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Address
hu: Cím

en: Order
hu: Rendelés

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: City
hu: Város

en: Production
hu: Termelés

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Pounds
hu: Font

en: Ounces
hu: Uncia

en: Letter
hu: Levél

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Rate
hu: Mérték

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Package
hu: Csomag

en: State or Province
hu: Állam vagy Tartomány

en: Package type
hu: Csomag típusa

en: Calculate
hu: Számítás

en: Shipping cost
hu: Szállítási költség

en: Commerce (shipping)
hu: Commerce (szállítás)

en: Package size
hu: Csomag mérete
