Commerce Stamps.com (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Weight
ru: Вес

en: Length
ru: Длина

en: Total
ru: Итого

en: Options
ru: Опции

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Address
ru: Адрес

en: Order
ru: Порядок

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: City
ru: Город

en: Testing
ru: Тестирование

en: Pounds
ru: Фунты

en: Ounces
ru: Унции

en: Letter
ru: Буква

en: Select
ru: Выбрать

en: Company Name
ru: Название компании

en: Rate
ru: Ставка

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Package
ru: Пакет

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Package type
ru: Тип посылки

en: Calculate
ru: Рассчитать

en: Shipping cost
ru: Стоимость доставки

en: Commerce (shipping)
ru: Торговля (доставка)
