Commerce Stock (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: type
lt: tipas

en: Stock
lt: Atsargos

en: Order
lt: Tvarka

en: Product
lt: Prekė

en: types
lt: tipai
