Commerce Stock (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: type
hy: տեսակ

en: types
hy: տեսակներ
