Commerce Stock (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: type
ar: النوع

en: Order
ar: الترتيب

en: Product
ar: المنتج

en: types
ar: أنواع
