Commerce Stripe (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Stripe
nl: Streep

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Refund
nl: Restitutie

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
nl: Klik 'Bladeren...' om een te uploaden afbeelding te kiezen.

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Add card
nl: Kaart toevoegen
