Commerce Stripe (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Currency
fa: واحد پول

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Installed
fa: نصب شده

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Shipping address
fa: آدرس جهت تحویل کالا

en: Refund
fa: استرداد

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Credit card
fa: کارت اعتباری
