Commerce Stripe (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Stripe
ru: Полоса

en: checkout
ru: расчёт

en: Installed
ru: Установлено

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Shipping address
ru: Адрес доставки

en: Refund
ru: Возврат

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
ru: Нажмите "Обзор...", чтобы выбрать изображение для загрузки.

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
