Commerce Stripe (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Installed
ar: مثبت

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Order balance: @balance
ar: رصيد الطلب: @balance

en: Elements
ar: العناصر

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
ar: يجب عليك تحديد التقاط مبلغ رقمي موجب.
