Commerce Stripe (7.x-3.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
lt: Spauskite   "Browse..." pasirinkti vaizdą kurį nurite atsiųsti.

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Void
lt: Negaliojantis

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Elements
lt: Elementai
