Commerce - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Advanced
lt: Papildomai

en: English
lt: Anglų

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
