Commerce Theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
