Commerce Theme (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Comments
id: Komentar

en: Login
id: Masuk

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: Main Content
id: Konten Utama

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Menu Bar
id: Bilah menu

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Aside
id: di samping

en: Tertiary
id: Tersier

en: AT Subtheme Custom Page Layout
id: Susunan laman kustom AT Subtema
