Commerce Theme (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Email
ur: ای میل
